Vyrobeno v UK
Hry z recyklovaného materiálu

Obchodní podmínky

 

1.     Zákazník podáním objednávky potvrzuje, že se seznámil a souhlasí s tímto nákupním řádem Internetového obchodu www.hrajtesisnami.cz a s dodacími, platebními a reklamačními podmínkami u nakupovaných výrobků.

2.     Každá e-mailová objednávka je potvrzena formou e-mailové zprávy zaslané na adresu uvedenou zákazníkem.

3.     Každá e-mailová objednávka je považována za závaznou.

4.     Objednané zboží bude zasíláno pouze v rámci území České republiky.

5.  Nepoškozené objednané zboží lze vrátit do 30 dnů od data odeslání zboží.

 

Ochrana osobních dat:

 

Provozovatel Internetového obchodu prohlašuje a zavazuje se, že veškeré údaje osobní povahy, podle zákona o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů ze dne 4. dubna 2000, ze Sbírky zákonů č. 101/2000, jež získal od svých zákazníků, nesdělí třetím osobám a bude jich využívat výlučně pro potřebu zadavatele (Educative Toys s.r.o.).

 

Výběr a objednávání zboží:

 

1.     Výběr požadovaného zboží se provádí – po kliknutí na tlačítko Objednat – na stránce Objednávky, kde uživatel zvolí druh zboží a množství v kusech.

2.     Celková cena objednávky včetně daně z přidané hodnoty je zobrazena v řádku Celková cena. K ceně objednaného zboží je připočítána odpovídající částka za poštovné a balné.

3.     Dále uživatel vyplní identifikační údaje, kterými jsou:

o    Jméno

o    Příjmení

o    Ulice a číslo popisné

o    Město

o    Poštovní směrovací číslo (PSČ)

o    Telefon (důležité)

o    Kontaktní e-mailová adresa

o    Pro úspěšné zadání musí objednávající souhlasit s těmito dodacími podmínkami. Souhlas je vysloven zaškrtnutím políčka Souhlasím s dodacími podmínkami.

 

Změna obsahu objednávky:

 

1.     Svůj výběr zboží a jeho množství můžete neomezeně měnit.

2.     Teprve kliknutím na tlačítko Objednat je vaše objednávka považována za závaznou.

 

Způsob platby:

 

Platbu za objednané zboží je možno realizovat dvěma způsoby – dobírkou nebo bankovním převodem s využitím zásilkové služeby České pošty. Úhrada ceny tedy probíhá v hotovosti při převzetí zboží dobírkou nebo bezhotovostním převodem na účet 2102379831/2700.

 

Odeslání a doprava zboží:

 

1.     Objednané zboží vám bude odesláno nejpozději do 7 pracovních dnů od přijetí objednávky. V případě, kdy z nějakých příčin není možné tento termín dodržet, budete informováni elektronickou poštou.

2.     Při objednávkách většího množství produktů si vyhrazujeme právo změny uvedené dodací lhůty. Pro upřesnění a sjednání individuálních podmínek nás můžete telefonicky kontaktovat na čísle 728548504 9-17 h.

 

Dopravu Vám na vyžádání zajistíme u České pošty  a přeúčtujeme Vám za tuto službu 137 Kč (včetně DPH). V případě, že za svojí objednávku zaplatíte předem, nabízíme vám zvýhodněné poštovné ve výši 80 Kč (včetně DPH).

Při objednávce nad 2500 Kč je doprava zboží v rámci České republiky ZDARMA! 

Veškeré zásilky jsou posílány prostřednictvím záslikové služby České pošty.
Objednávku expedujeme nejpozději do 7 pracovních dnů, obvykle však dříve.

 

Zrušení objednávky:

 

Zrušení objednávky dodavatelem je možné pouze v těchto výjimečných případech:

1.     Zboží není na skladě
Zákazník je vždy informován na jím zadanou e-mailovou adresu o důvodu zrušení objednávky a je mu nabídnuto řešení vzniklé situace. 
Ke zrušení objednávky z důvodu „zboží není na skladě“ dochází v případě, kdy zboží nejsme schopni zajistit, tj.výrobce nemá na skladě. Zrušení objednávky v tomto případě vždy předchází e-mailová komunikace mezi příslušným provozovatelem obchodu a zákazníkem, která obsahuje konkrétní důvody a nabídku prodloužení expediční doby nebo nákupu obdobného druhu zboží.

2.     Jedná se o falešnou objednávku
Jako falešná je označena objednávka v případě, že obsahuje nesmyslná data (není ji možné doručit), adresát o ní neví  nebo s ní nesouhlasí (v případě ověřování objednávky). Stejně jako v obou předchozích případech se provozovatel pokusí spojit se e-mailem se zákazníkem a vyjasnit vzniklou situaci.

Zrušení objednávky objednavatelem je také možné nejpozději do 24 hodin od odeslání objednávky, a to na e-mailovou adresu: info@educativetoys.cz 
Objednavatel při zrušení objednávky musí uvést číslo objednávky, které obdržel při potvrzení objednávky formou e-mailové zprávy.

 

 

Provozovatel Internetového obchodu:

 

Provozovatelem je společnost Educative Toys s.r.o., IČO 28943864. Odpovědný vedoucí je Barbora Vítová.

 

Reklamační řád:

 

Pokud chcete zboží vrátit, je třeba dodržet následující postup:

1.     Chcete-li vrátit celou zásilku, která je úplná a nepoškozená, můžete tak učinit bez udání důvodu do 14 dnů po obdržení vašeho nákupu. Zboží vraťte i s fakturou, která bude stornována.

2.     Část zásilky, kterou jste si objednali omylem, lze vrátit nepoškozenou taktéž do 14 dnů na adresu odesílatele. Zaplaťte prosím celou fakturovanou částku a peníze za vrácené zboží vám budou poslány obratem po vyřízení reklamace, nejpozději však do 14 dnů.

3.     Pokud spotřebitel u dodaného výrobku poruší originální obal, není možné takové zboží dodavateli vrátit.

4.     Pokud chcete vrátit část nebo celou zásilku poškozenou dopravou: všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Doporučujeme vždy si zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.

5. Reklamované zboží, prosím, posílejte na adresu Educative Toys s.r.o., Potoční 275, 251 01 Světice.

Tyto podmínky vstupují v platnost dne 21. 5. 2011

 

Podmínky Kontakt O nás

© Copyright Educative Toys 2011